Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

Propozycje gier

Apex Legends – tryb battle royal najbardziej pożądaną rozgrywką na PC?

 

Gra typu fps w trybie battle royal zyskała ogromną liczbę fanów. W ciągu 72 godzin od premiery w grę zagrało około 10 mln osób na świecie. Jest to wynik kolosalny biorąc pod uwagę fakt, iż gra nie była poprzedzona wielką kampanią reklamową.

Firma Respawn Entertaiment została zauważona i doceniona przy wydaniu swojej flagowej gry jakim jest Titanfall. Już wtedy mogliśmy zaobserwować profesjonalizm i dbałość o szczegóły oraz całkiem niezłą kampanie reklamową, która pomogła osiągnąć wielki sukces dziś znanemu tytułowi. Zadziwiający jest fakt, iż nowa gra nie została wcześniej udostępniona użytkownikom w wersji early acces lub otwartej bety. Mimo to tytuł osiągnął tak świetny wynik.

Znalezione obrazy dla zapytania apex legends o grze

Apex Legends powstał w wyniku trwających prac nad flagowym tytułem firmy czyli Titanfallem 3. Miejsce gry to uniwersum Titanfalla natomiast bez kultowych postaci tytanów. Gra jest niezwykle dynamiczna i płynna co zostało docenione przez recenzentów i graczy.

Znalezione obrazy dla zapytania apex legends o grze

 

Postanowiono, aby gra była darmowa oraz dostarczyła nowych rozwiązań do trybu jakim jest Battle Royal. Stąd kilka smaczków takich jak wiele sposobów szybkiego przemieszczania się, nowatorski system markowania lokacji, broni, przeciwników. Jednak najważniejszym i najbardziej pionierskim jest możliwość “wskrzeszenia” członków swojego zespołu, którzy polegli podczas rozgrywki. Odbywa się to za pomocą sztandarów przypisanych do graczy które wypadają po śmierci sojusznika. Trzeba umieścić je w specjalnie wyznaczonych maszynach rozmieszczonych na mapie. “Wskrzeszanie” sojuszników wraz z ich powrotem (ciekawym rozwiązaniem jest powrót na mapę rozgrywki bez żadnego sprzętu) trwa kilkadziesiąt sekund.

Gra osiąga niewiarygodną popularność na serwisach takich jak Twitch czy Youtube, co tylko napędzą jej rozwój oraz pozwala na pozyskanie nowej rzeszy graczy. Polecam ten tytuł dla każdego gracza bez względu na przedział wiekowy.

Znalezione obrazy dla zapytania apex legends screenshots shroud

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *