Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

screen z gry zręcznościowej
Gry Wszystkie

Archery World Tour

W grę miałem okazję zagrać całkiem niedawno i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony tym, że coraz więcej przytrafia się dobrych przeglądarkowych zabijaczy czasu.

 

Za taką mechanikę jaką dostaniemy w grze niejeden twórca na Steam Greenlight’cie życzy sobie niemałe pieniądze. Masa jest mikro-treściowych zręcznościówek za które niektórzy deweloperzy życzą sobie krocie. A tutaj dostajemy całkiem fajną zabawę z wirtualnym łukiem w 3D i to całkowicie za darmo.

 

Z perspektywy pierwszoosobowej przyjdzie nam przemierzać całą grę. W produkcji znajduje się wiele poziomów. Próbowałem przejść wszystkie levele, ale wychodzi na to, że trzeba poświęcić znacznie więcej czasu niż by się mogło wstępnie wydawać.

 

Aby przejść każdy poziom trzeba uzbierać odpowiednią ilość punktów strzelając w tarczę. Im bliżej środka tym więcej punktów. Są również poziomy z balonami, które trzeba trafić ilościowo. Wraz z kolejnymi poziomami wymagane progi punktowe, bądź ilościowe rosną. Dodatkowo dochodzą takie elementy jak coraz silniejszy wiatr, poruszanie się tarczy na boki, od góry do dołu oraz nawet dodatkowe nakładki na tarcze, które zmniejszają jej powierzchnię.

 

Jest to o tyle ciekawa zręcznościówka, że nie wystarczy samo wyćwiczenie “paluchów”, ale również musimy prowadzić przemyślane decyzje w poziomach, w których tarcza nie tylko się porusza, ale też wieje silny zmienny wiatr. To wszystko powoduje, że musimy również odpowiednio oszacować to w jaki sposób uderzymy w tarczę. Dzięki czemu rozgrywka nabiera rumieńców.

 

Bezpośredni link do gry: https://lagged.com/play/1030/ .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *