Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

Wszystkie

ADM 3.2 jeszcze bardziej ułatwia życie użytkownikom urządzeń NAS

Podczas ostatnich targów Computex firma Asustor zaprezentowała najnowszą wersję oprogramowania dla swoich urządzeń. ADM 3.2, które spotkało się z dużym zainteresowaniem, dzięki dodaniu dwóch kluczowych funkcji. EZconnect.to oraz EZ Sync mające w zasadniczy sposób ułatwić korzystanie z dysków sieciowych, czyniąc je jeszcze bardziej przystępnymi dla zwykłych użytkowników.

EZ Sync przyspiesza i rozwija możliwości synchronizacji urządzeń NAS z komputerem. Dlatego program wspiera cały szereg zalet dysków sieciowych za sprawą choćby mobilnych aplikacji, takich jak AiData i Share links. Ponadto otrzymujemy dostęp do historii zarządzania plikami, dzięki czemu w razie potrzeby szybko odzyskamy ich pierwotne wersje. Najnowsza wersja aplikacji AiData pozwala na bezpośrednie połączenie z EZ Sync tworząc tak wygodne punkty dostępu w postaci linków, znacząco poprawiając dostępność zgromadzonych informacji.

Zadaniem EZconnect.to jest całkowite wyeliminowanie niedogodności związanych z odpowiednią konfiguracją z routerem. Po uzyskaniu unikalnego klucza w postaci Cloud ID korzystając z odpowiedniej domeny szybko zalogujemy się do naszego dysku sieciowego. Wystarczy sprawne połączenie internetowe oraz smartfon lub notebook, aby bez przeszkód korzystać ze zgromadzonych dokumentów lub multimediów z dowolnego miejsca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *