Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Technologie Technowinki Wszystkie

Cooler Master MH630 i MH670 – sprawdzone headsety nie tylko dla graczy

Cooler Master od ponad dwóch lat ma w swojej ofercie gamingowe słuchawki z serii MH600, które zyskały uznanie nie tylko wśród graczy, ale również audiofili. Na szczególną uwagę zasługują modele MH630 i MH670, które mimo upływu czasu i nowym, niższym cenom stanowią dziś jeszcze lepszą propozycję w swoim segmencie.

Cooler Master MH630 to podstawowy headset generujący dźwięk stereo przy pomocy 50-milimetrowych przetworników o szerokim paśmie przenoszenia, które obejmuje przedział od 15 Hz do 25 kHz. Słuchawki łączą z urządzeniem za pomocą przewodu z popularnym złączem mini-jack 3,5 mm. Co istotne, przewód ten można odpiąć na czas transportu, co na pewno docenią często podróżujące osoby. Ważnym elementem zestawu jest również odłączany mikrofon, a także wymienne, perforowane nauszniki. Warto wspomnieć także eleganckim wyglądzie headsetu oraz jego lekkiej konstrukcji – całość waży zaledwie 278 gramów.

Cooler Master MH670 to model przeznaczony dla użytkowników wymagających jeszcze wyższej jakości dźwięku, a także bardziej efektownego designu. Jest to headset bezprzewodowy, który łączy się z urządzeniami za pomocą pasma 2,4 GHz, jednak chętni mogą skorzystać z przewodu z wtyczką mini-jack 3,5 mm. Zestaw posiada skórzane nauszniki pozwalające na tłumienie dźwięków otoczenia oraz odpinany mikrofon. Całość wyróżnia się systemem emulacji dźwięku przestrzennego 7.1, podświetleniem RGB LED, a także przyciskami do sterowania ustawieniami dźwięku, mikrofonu i iluminacji.

Headset Cooler Master MH630 dostępny jest dziś w sklepach w cenie 189,99 zł. Bardziej zaawansowany model MH670 kosztuje aktualnie 469 zł. Oba zestawy zostały objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Zdjęcia hi res dostępne są tutaj tutaj.

Dane techniczne headsetu Cooler Master MH630 znajdziecie pod tym linkiem.
Dane techniczne headsetu Cooler Master MH670 znajdziecie pod tym linkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *