Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Sprzęt Wszystkie

Premiera: DeepCool ST500 ARGB – efektowne wsparcie dla GPU wagi ciężkiej

DeepCool ST500 ARGB to propozycja dla posiadaczy najbardziej rozbudowanych kart graficznych. Wspornik to wówczas niemal podstawa, bez której ciężkie GPU będzie przechylać się i wyginać. A to nie tylko źle wpływa na estetykę, ale i grozi usterkami. Problem ten w efektowny sposób ma rozwiązywać właśnie ST500 ARGB.

DeepCool ST500 ARGB to wspornik dla kart graficznych. Jest on wykonany głównie ze stali, co ma przełożyć się na wysoką sztywność i solidność konstrukcji. Producent chwali się możliwością regulacji akcesorium w trzech osiach. Dzięki temu ST500 ARGB ma sprawdzić się niezależnie od tego, jaką kartę graficzną i obudowę posiada użytkownik.

Dodatkowe wsparcie GPU zapewnia filar, który pozwala na zakotwiczenie konstrukcji na spodzie obudowy PC. Jak deklaruje producent, DeepCool ST500 ARGB to obecnie jedyny dostępny na rynku wspornik z takim rozwiązaniem. Całość waży 288 gramów i posiada wbudowane podświetlenie ARGB LED. Ma ono działać z systemami iluminacji popularnych producentów płyt głównych, m.in. Aura Sync, RGB Fusion, Mystic Light czy Polychrome Sync. Z synchronizacją efektów z pozostałymi elementami systemu nie powinno więc być problemu.

Wspornik dla kart graficznych DeepCool ST500 ARGB ma wymiary ok. 305 x 94 x 38 mm. Do sprzedaży trafi w sierpniu bieżącego roku. Producent wycenił akcesorium na około 95 złotych.

 

Dane techniczne:

  • model: ST500 ARGB
  • materiał: stal, tworzywo sztuczne
  • waga: 288 g
  • wymiary: 305,5 x 94 x 38 mm
  • podświetlenie: ARGB LED (5V / 1,5 W)

 

 

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości są dostępne tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *