Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Wszystkie

Premiera: nowa seria foteli Nitro w portfolio Genesis

Sprzęt dla graczy często kojarzy się z krzykliwym wzornictwem, jaskrawymi kolorami i podświetleniem LED. Ta stylistyka nie zawsze jednak pasuje do stonowanego wystroju wnętrza i bardziej zachowawczych gustów. Odświeżona wersja foteli Nitro G2 ma przekonać do siebie użytkowników nastawionych na komfort i minimalizm formy.

Genesis Nitro 440 G2 Black Mesh prezentuje optymalną równowagę jakości do ceny. Nowy wariant wyróżnia to, że na siedzisku oraz oparciu zastosowano przewiewny i komfortowy materiał SensiMesh™, mający zapewnić idealną wentylacją podczas wielogodzinnych sesji. W zrewidowanej wersji fotel wyposażony jest w miękkie regulowane podłokietniki oraz poduszki na wysokości odcinka szyjnego i lędźwiowego. Elegancką czerń fotela przełamuje czerwień z logo Genesis oraz stylowe przeszycia po bokach oparcia.

Model Nitro 550 G2 Grey to nowa odsłona tym razem w czarno-szarej kolorystyce. W odróżnieniu od innych wariantów kolorystycznych tego modelu, wersja Grey jest w całości pokryta wysokiej jakości szarą tkaniną z czarnymi wstawkami z eleganckiego weluru. Siedzisko z podpartej na pasach, odpornej na odkształcenia pianki to gwarancja komfortowej gry i pracy przez długie godziny.

Jak zapewnia producent topowy Nitro 720 Grey oferuje bezkompromisową wygodę obleczoną w czarno-szary wzór geometryczny z futurystycznym zacięciem. Za komfort odpowiada wyprofilowane siedzisko na pasach z wysokiej klasy pianką, poduszki w odcinku lędźwiowym i szyjnym oraz podłokietniki z regulacją 3D.

Powyższe modele wyposażone są także w solidną, metalową konstrukcję podstawy oraz duże 60 mm kółka. Zostały one wykonane w technologii CareGlide™ i mają gwarantować ochronę podłogi przed zarysowaniem. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowym wariantom kolorystycznym każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

Nowe fotele z serii Nitro G2 trafiły do sprzedaży w prognozowanych cenach 649 zł za Nitro 440 G2 Black Mesh, 699 zł ze wersję Nitro 550 G2 Grey oraz 999 zł za model NITRO 720 Grey.

Specyfikacja produktów znajduje się pod tym linkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *