Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Sprzęt Technologie Technology Wszystkie

Jaka karta graficzna do Cyberpunk 2077? Modele Inno3D gotowe do podboju Night City

Za nami jedna z najgłośniejszych premier tego roku – Cyberpunk 2077 trafił na konsole i pecety. Dla właścicieli tych ostatnich jest to dobra okazja do modernizacji posiadanego lub budowy nowego PC. Firma Inno3D zaprasza więc na przegląd kart graficznych, które poradzą sobie tytułową grą.

Dla najbardziej wymagających użytkowników optymalnym wyborem będzie jeden z modeli z serii RTX 30. Inwestując w kartę graficzną Inno3D GeForce RTX 3080 iChill X4, X3 czy też mniej ekstrawagancki wariant TwinX2 OC gracz powinien cieszyć się płynną animacją nawet w rozdzielczości 4K i przy wysokich ustawieniach jakości. Jest tu też przestrzeń na wykorzystanie technologii Ray Tracingu i DLSS 2.0, które są wspierane przez tytułową grę.

Z Cyberpunkiem 2077 poradzą sobie też niższe modele – Inno3D GeForce RTX 3070 i 3060 Ti. Te GPU są dostępne, podobnie jak “osiemdziesiątki”, w wersjach iChill jak również TwinX2. Liczba FPS powinna zadowolić nawet tych, co grają w rozdzielczości 4K, aczkolwiek wyraźnie lepiej karty graficzne powinny poradzić sobie z coraz popularniejszą rozdzielczością 1440p. Posiadacze monitorów Full HD mogą z kolei rozważyć jeden ze starszych modeli.

 

Z panelami 1080p nie powinny mieć problemów karty graficzne takie jak Inno3D GeForce RTX 2060 Gaming OC X2 czy też GeForce RTX 1660 Ti TwinX2 OC RGB. Jednocześnie są to propozycje bardziej przyjazne dla domowego budżetu. Na przeciwległym biegunie znajduje się zaś karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3090 iChill Frostbite. Chłodzony wodą tytan wydajności ma zapewnić najlepsze osiągi i jakość oprawy wizualnej w każdym scenariuszu.

Niezależnie od dokonanego wyboru należy pamiętać, by w parze z mocną kartą graficzną Inno3D szedł wydajny procesor, który nie będzie stanowił tzw. wąskiego gardła. Z pełną listą modeli oferowanych producenta można zapoznać się na jego stronie internetowej.

 

Zdjęcia hi res do pobrania tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *