Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Sprzęt Technology Wszystkie

GoodSync – popularne narzędzie do synchronizacji plików i kopii zapasowych trafia na dyski sieciowe Asustor

Prostota użycia, szerokie możliwości i niezawodność – takie mają być kluczowe zalety narzędzia do synchronizacji plików GoodSync. Oprogramowanie dostępne dotychczas dla głównych platform mobilnych i komputerów trafiło właśnie do sklepu AppCentral, poszerzając możliwości dysków NAS Asustor.

GoodSync to popularna aplikacja, która pozwala na dwukierunkową synchronizację plików i tworzenie kopii zapasowych danych. Jest ona dostępna na wszystkie wiodące platformy – iOS, Androida, macOS i Windows, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na aktualne dane i backupy danych z większości urządzeń. Od teraz z tego narzędzia mogą korzystać także posiadacze dysków sieciowych firmy Asustor.

 

Aplikacja ma pozwalać, poprzez analizę zawartości, na łatwe zabezpieczenie cennych plików, takich jak: zdjęcia, dokumenty czy wiadomości ze skrzynek mailowych. Wśród wspieranych protokołów znajdują się m.in. SFTP, FTP czy WebDAV. Producent chwali się też bezpośrednią integracją z licznymi usługami chmurowymi. Na liście znajdują się m.in. Amazon S3, Google Docs, Drive i Team Drive, Office 365 wraz z OneDrive i Sharepointem, Dropbox i Box.

Na dobry początek, dzięki partnerstwu firm Asustor i GoodSync, użytkownicy zainteresowani zakupem licencji na narzędzie GoodSync, mogą sporo zaoszczędzić. Z kodem “ASUSTOR” ceny subskrypcji spadają nawet o kilkadziesiąt procent, a rabat rośnie wraz z długością kontraktu. Promocja nie ma określonego czasu trwania i gwarantowanych poziomów zniżek, więc zapewne nie warto zwlekać. Aplikację można pobrać w sklepie AppCentral, a licencję nabyć bezpośrednio u jej twórców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *