Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Technology Wszystkie

Kupiłeś kartę graficzną Inno3D? Możesz wygrać voucher Steam o wartości 20 euro

Firma Inno3D aktywizuje swoich fanów. Producent zachęca do opisania swoich doświadczeń z kartami graficznymi z serii RTX 20 i GTX 16. Wystarczy podzielić się nimi w dowolnym sklepie lub porównywarce cenowej, aby mieć szansę na kartę podarunkową Steam.

Inno3D wystartowało właśnie z szeroko zakrojoną akcją promocyjną. Posiadacze kart graficznych z serii RTX 20 i GTX 16 mogą wygrać voucher o wartości 20 euro do wykorzystania na platformie Steam. Udział mogą wziąć wszyscy, którzy dokonali zakupu we wrześniu 2018 roku i później. To oznacza, że swojego szczęścia może spróbować praktycznie każdy. Pierwsze karty z objętymi promocją układami Turing trafiły bowiem do sprzedaży
właśnie pod koniec września 2018.

Co trzeba zrobić? Producent zachęca do napisania recenzji posiadanej karty w dowolnym sklepie internetowym lub porównywarce cenowej. Następnie należy odwiedzić witrynę producenta i wypełnić formularz. Niezbędne będzie podanie numeru seryjnego karty graficznej, daty zakupu, zrobienie zdjęcia produktu i dołączenie dowodu zakupu. Następniepozostaje uzupełnić imię i kontaktowy email, z którego należy wysłać organizatorowi odnośnik do opublikowanej recenzji.

Akcja potrwa co najmniej do końca bieżącego roku. Jest więc czas, aby odnaleźć zagubiony paragon lub fakturę i wyrazić swoją opinię o zakupionej karcie graficznej Inno3D. Do akcji mogą przystąpić także osoby, które stały się posiadaczami GeForce’ów RTX 20 lub GTX 16 Inno3D w ramach gotowego zestawu komputerowego. Jeśli więc ktoś ma podejrzenie, że w jego PC może znajdować się karta właśnie tej marki, warto to sprawdzić.

Więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnej oraz formularz zgłoszeniowy można
znaleźć na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *