Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Technowinki Wszystkie

Zalman zaprezentował nowe produkty podczas targów Computex 2024

Tegoroczne targi Computex są już za nami. Czas zatem podsumować nowości od znanych producentów. Szczególnie interesująco prezentowało się stoisko firmy Zalman, na którym znaleźć można było wiele innowacyjnych rozwiązań.

Wystawa firmy Zalman obfitowała przede wszystkim w nowe ciekawe obudowy komputerowe. Dużym zainteresowaniem cieszył się model Z10 DS z 15,6-calowym panelem Full HD służącym np. jako dodatkowy monitor. Nie zabrakło również drewnianych obudów z serii P10, P30 i P50. Pozostając jeszcze w temacie drewna, nie sposób pominąć tutaj szczególnie intrygującego modelu ATX o oznaczeniu P50 DS, który otrzymał wbudowany wyświetlacz pokazujący temperaturę procesora i karty graficznej w czasie rzeczywistym.

 

Firma Zalman zaprezentowała też kilka efektownych rozwiązań chłodzących. Wśród nowości znaleźć można chłodzenia wodne, takie jak Alpha2 DS. Produkt ten wyróżnia się m.in. konfigurowalnym 2,7-calowym ekranem LCD oraz odłączaną magnetyczną głowicą pompy.  Nie zabrakło także pokazu coolerów powietrznych, jak CNPS13X LCD, CNPS14X LCD czy CNPS9900MAX2. Ten ostatni model przykuwał sporą uwagę za sprawą designu przypominającego silniki odrzutowe samolotów.

 

Goście odwiedzający stoisko Zalman mogli zapoznać się również z nowymi zasilaczami. Modele TeraMax2 i GigaMax III otrzymały nowe warianty kompatybilne ze standardami ATX 3.1 i PCI-E 5.1, natomiast zasilacz TeraMax2 VC pojawił się w wersji umożliwiającej podłączanie złączy w pionie. Producent pokazał również nową serię MegaMax. Poza tym wystawa obfitowała jeszcze w zestawy słuchawkowe HPS800W i HPS510 oraz klawiatury DIY stworzone we współpracy ze znanymi projektantami.

 

Miłym dodatkiem do prezentowanych produktów były cztery urocze maskotki Zalmana. Mansu to przewodnik po wszystkich podzespołach tego producenta, Won-nee symbolizuje rozwiązania chłodzące, T’nee – obudowy, a Ssenee to maskotka reprezentująca zasilacze, która przełamuje stereotypy i nawiązuje kontakt z młodszymi użytkownikami. Jak podkreśla Zalman, wszystkie prezentowane produkty mają zostać wprowadzone do sklepów jeszcze w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *