Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Technologie Technology Wszystkie

Cooler Master zaprasza na wydarzenie Summer Summit 2021

Choć temperatury za oknem bywają zbyt wysokie, nic nie stoi na przeszkodzie by dobrze się bawić i zobaczyć, jakie nowości przygotowała firma Cooler Master. W dniach od 12. do 14. lipca odbędzie się wirtualna konferencja Summer Summit 2021, na której nie zabraknie atrakcji dla fanów marki i nowych technologii.

Cooler Master zaprasza na zdalną, cyfrową wyspę wszystkich, którzy chcą zobaczyć gorące nowości producenta. W blasku cyfrowego słońca będzie można wziąć udział w wirtualnych keynotes, poznać nową serię produktów i spotkać się z przyjaźnie nastawionymi pracownikami firmy. Przewidziano streamy prowadzone na żywo, mini gry i konkursy z nagrodami.

Dzięki przeniesieniu wydarzenia do wirtualnego świata, w Summer Summit 2021 może wziąć udział każdy. Jedynym warunkiem jest posiadanie sprzętu z dostępem do sieci Internet i skorzystanie z oprogramowania Gather Town. Jest to platforma analogiczna do popularnego Zooma i nie powinna nastręczyć trudności fanom cyfrowej rozrywki.

Dołączyć można więc nawet bez wychodzenia z łóżka. Organizator zachęca jednak, by zadbać o odzienie decydując się na włączenie kamerek internetowych. Więcej szczegółów pojawi się na stronie https://summit.coolermaster.com/, gdzie można zapisać się do newslettera i tematycznych grup fokusowych.

Materiały hi res dostępne są tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *