Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

Dziewiąta część opowiadania RPG: Remyrg
gra rpg Gry Remyrg RPG RPG Wszystkie

Omówienie końcowej lokacji | Remyrg RPG | Część 9

Link do całej serii: https://grymer.eu/category/remyrg-rpg/ .

 

Po decyzji Tajemniczej postaci setki demonicznych dusz zmierzało w stronę Spero, aby poskromić jego młodzieńczy zapał.

 

[Od tego momentu fabuła wreszcie nieco zwalnia, a gracz może zacząć samemu rozwijać postać. Walka z każdym z demonów jest turowa. Z niektórymi przyjdzie walczyć pojedynczo, z innymi zaś w grupach od 2 do 10. Nazwa każdego moba jest generowana na podstawie wybranej bazy łacińskich słów oraz przemieszania kilku liter w środku.

 

Za każdego zabitego potwora tytułowy bohater otrzymuje wzrost danej statystyki. Przeważnie jest to wartość w zakresie: 1-5. Ilość z wybranego zakresu oraz dana statystyka postaci jest wybierana również losowo.

 

Podziemne Miasto jest ostatnią lokacją w grze. Nie jest to jednak koniec fabuły. Cała infrastruktura zostanie podzielona na liczne generowane losowo lochy. W każdym z lochów znajdować się będą kolejne demony.

 

Im postać potężniejsza, tym silniejszych przeciwników napotka.

 

W momencie ewentualnej porażki pojawiać się będzie mini cutscenka z odrodzeniem bohatera, a następnie po kilku sekundach wszystkie wcześniej zebrane statystyki będą wracać do wcześniejszej wartości. Przy niektórych śmierciach możliwe będzie automatyczne odjęcie o kilka punktów danej wartości. To jaka to będzie wartość oraz o ile się zmieni również nie będzie stałe, ale zostanie określone w pewnych ramach przedziałowych.

 

Po wykonywaniu kolejnych lochów w pewnym momencie (również nieokreślonym w całości konkretnie) nastąpi spotkanie z Tajemniczą postacią.]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *