Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

zrzut ekranu z gry Evowars IO
Gry IO Wszystkie

Evowars IO | Gra twórcy Brutalmani

Swego czasu recenzowałem grę Brutalmania IO. Natknąłem się w sumie już wcześniej na grę tego samego autora jaką jest Evowars, ale dopiero teraz stwierdziłem, że podejmę się jej oceny.

 

Gra nie zachwyciła mnie, ale jednak jest na tyle dobrze zrobiona, że po przegranej chce się odegrać, a nie wyłączać kartę w przeglądarce, co akurat przytrafia się chyba w większości gier z tego gatunku.

 

Właściwie mechanika i wiele elementów jest bardzo podobnych do BM, ale na pewno z tą różnicą, że ewolucje na poszczególne postacie przebiegają zupełnie inaczej oraz, że gra ogranicza się niestety tylko do pojedynczej rozgrywki. Po przegranej wszystko zaczyna się od nowa tak jak w klasycznym podejściu do IO.

 

Bardzo mnie to cieszy, że w starszej grze tego samego autora to wygląda w taki sposób, by później zrobić grę, w której progres nie ogranicza się tylko do jednej rundy, ale każda runda tylko w jakimś stopniu wpływa na ewolucję główną postaci. To pokazuje też, że sam autor robi coraz bardziej zaawansowane dzieła. Jak najbardziej na plus.

 

Bezpośredni link do gry: https://evowars.io/ .

 

Jakby ktoś do końca nie skojarzył nawiązań do BM to odsyłam tutaj. Link do artykułu o Brutalmani: [link] .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *