Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

Karta z piłkarzem z gry FIFA
E-sport Fifa Gry Wszystkie

Poradnik FUT Cz. 2

Zadania w FUT :

Ponieważ już otworzyłeś swój pakiet startowy, ukończyłeś jeden z pierwszych celów.

Pierwszy screen do poradnika z gry FIFA.Następnie będziesz chciał się zagrać. Istnieje wiele trybów gry w FUT, do których dojdziemy, ale powinieneś zagrać swój pierwszy mecz w ‘Sezonach dla jednego gracza’, przeciwko komputerowi. Nie zajmuj się jeszcze grą przeciwko innym graczom online – to najprawdopodobniej zbyt trudne zadanie z zespołem startowym i może cię tylko zniechęcić. Zarobisz monety, formę waluty w grze, za grę w pierwszy mecz, który możesz wydać na rynku transferowym, centrum, z którego korzystają wszyscy gracze FUT, aby kupować i sprzedawać graczy.
Przydaje się to, ponieważ Twoim następnym zadaniem jest kupić gracza. W tym celu przejdź do rynku transferowego.

Po wprowadzeniu możesz zawęzić wyszukiwanie, aby znaleźć gracza, którego szukasz, lub znaleźć gracza spełniającego Twój budżet i inne wytyczne.

Po kupieniu gracza, na którego Cię stać, możesz go wciągnąć do swojej drużyny i zagrać w kolejny mecz w “Sezonach dla jednego gracza”. To zajmie się “Debiutem nowego gracza”. I tak po prostu ukończyłeś pierwszą grupę zadań!

Nie wpadaj jeszcze w euforię, ponieważ do ukończenia wszystkich celów startowych masz jeszcze 16 zadań.

Do następnego zadania, “Nazwij swój klub”, musisz nadać swojemu klubowi unikalną nazwę (na przykład mój klub nazywa się Galaxy FC). W przypadku “Formacji” zmień formację swojego klubu; Twoi gracze są prawdopodobnie ułożeni w formację 4-4-2, jak na przykład:

Drugi zrzut ekranu do poradnika z gry FIFA.
Zalecam zmianę graczy na klasyczne 4-3-3. Ta formacja jest świetna dla początkujących, ponieważ będziesz w stanie poprawić swoją ogólną skład chemii.

 

CZEKAJ, CZYM JEST CHEMIA W FUT?
Jest to dość proste do zrozumienia, ale nieco trudniejsze w praktyce. Oto podstawy: Aby uzyskać chemię, gracz musi być ustawiony w swojej naturalnej pozycji (ta, która odpowiada jego karcie), być w tej samej lidze lub mieć tę samą narodowość z innymi graczami w twojej drużynie, w szczególności tymi, którzy są blisko nich w formacji, którą wybierzesz.
Oto grafika z EA, która podsumowuje to z powodzeniem:

Trzeci screen do poradnika z gry FIFA.
POWRÓT DO SWOICH CELÓW.
Okej, więc raz zmieniłeś formację swojej drużyny. Możesz sprawdzić to zadanie i powrócić do 4-4-2, jeśli chcesz, lub kontynuować wybraną formacją.
Następnym zadaniem jest “Nabieranie formy”, co wymaga zastosowania karty kondycji fizycznej (aby zregenerować kondycję). Być może zastanawiasz się, co to karty specjalne. Karty specjalne służą do wyleczenia gracza z obrażeń odniesionych podczas gry w FUT, uzupełnienia jego sprawności lub przedłużenia kontraktu klubowego (ile meczów może zagrać dla twojego klubu).
Ostatnim zadaniem w tej grupie jest “Zagraj mecz dla jednego gracza”, co powinieneś już zrobić, jeśli zastosujesz się do naszej sugestii!

Kolejne zadanie prosi Cię o ulepszenie chemii drużyny poprzez ustanowienie połączenia chemicznego pomiędzy dwoma graczami. Ponieważ wybrałeś kraj na swój pakiet startowy, powinno to być łatwe. Po prostu przenieś dwóch graczy z tego samego kraju lub tej samej ligi obok siebie.
Następnie używaj kart specjalnych do umowy, aby przedłużyć umowę z klubem gracza. Możesz je kupić na rynku transferowym. Na koniec musisz spróbować wyzwania “Drużyny tygodnia”. W tym celu zagrasz aktualny TOTW w meczu dla pojedynczego gracza.

TOTW to 18 graczy wybranych co tydzień przez EA za ich wzorowe występy w prawdziwym życiu. Tak wygląda pierwszy TOTW w FUT 18:

Czwarty zrzut ekranu do poradnika z gry FIFA.

Wygranie tego wyzwania przynosi przyzwoite nagrody pieniężne, ale prawdopodobnie nie warto robić tego co tydzień. Twój czas najlepiej spędzić gdzie indziej.


A KIEDY ZAKOŃCZĘ ZADANIA, MOGĘ KUPIĆ RONALDO LUB MESSIEGO?
Nie tak prędko. Po pierwsze, najlepsi gracze,  tak jak w prawdziwym świecie, są bardzo trudni do zdobycia. Aby je kupić, potrzebujesz ogromnej ilości waluty w grze.
Istnieją dwa sposoby zdobywania kart w FUT. Jeden ze sposobów wymaga zakupu paczek z punktami FIFA, najważniejszej waluty FUT w grze, przy użyciu rzeczywistych pieniędzy. Oprócz kart graczy, paczki te zawierają:


 • Karty speclajne, które wyjaśniłem wcześniej.
  • Artykuły klubowe, które mogą być nowymi strojami (zestawami) do klubu, nowym logo lub znaczkiem drużyny, a nawet nowym stadionem.
  • karty pracownicze, w tym trenerzy, którzy mogą poprawić ogólną charakterystykę zespołu. Na przykład karta z Antonio Conte pomogłaby drużynie z Włoch lub Premier League.
  • karty treningu, które zwiększają pewną podstawową statystykę (lub wszystkie podstawowe statystyki) dla jednej gry, np. Twój gracz może uzyskać zwiększenie o 10 punktów i będzie miał 87 punktów na jedną grę zamiast na normalną 77.
  Pakiety są bardzo uniwersalne. Innym sposobem na zdobycie nowych graczy w twoim klubie jest użycie monet, które zdobywa się po prostu grając w Ultimate Team, aby kupować paczki lub używać ich na rynku transferowym, centrum, z którego korzystają wszyscy gracze FUT, aby kupować i sprzedawać graczy. Możesz wygrać od 300 do 500 monet za każdą grę w Ultimate Team.


CZEKAJ, POTRZEBUJĘ DUŻEJ ILOŚCI CZASU ŻEBY BYĆ DOBRYM W FUT?
Krótka odpowiedź: nie. Wielu graczy odniosło sukces w przeszłości bez wydawania pieniędzy. Jeśli uważasz się za osobę doświadczoną w takich sprawach, jak rynki finansowe, masz szczęście; rynek transferowy FUT nie różni się od rynku rzeczywistego. Gdyby masz podstawową wiedzę na temat tego, jak działa wycena, i wiesz, którzy gracze są popularni w FUT, możesz sprzedać graczy za więcej niż ich wartość odsprzedaży i pracować na swój sposób.
Gracz, taki jak N’Golo Kanté, miał na początku cyklu FUT 17 tylko 81 OVR, ale jego wartość wynosiła blisko 30 000 monet. Więc jeśli pozostaniesz czujny, odniesiesz sukces. To prawda, że ​​Kanté jest bestią z oceną 87 w FUT 18, więc nie będzie w tym roku twoim prawdziwym diamentem, ale z pewnością znajdą się gracze, którzy będą przypominać jego cechy FUT 18. Miej oko!
Tak czy inaczej, najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest gra. Im więcej czasu i wysiłku włożycie, tym więcej otrzymacie.


TAK, JEST TAM TYLKO JEDEN RODZAJ PACZEK FUT?
Nie, istnieje wiele odmian paczek. Ceny tych paczek, zarówno w punktach FIFA, jak i monetach, odpowiadają potencjalnej jakości przedmiotów, które możesz otrzymać. Zasadniczo otwarcie paczek o większej wartości nagradza cię lepszymi przedmiotami. Istnieje sześć różnych rodzajów pakietów podstawowych, oprócz długiej listy sezonowych / promocyjnych, o ograniczonym czasie lub ograniczonej dostępności, pakiety:

 

 • Brązowe i Premium brązowe
 • Srebrne i Premium srebrne paczki
 • Złote i Premium Gold packs

Piąty screen do poradnika z gry FIFA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *