Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Sprzęt Technowinki Wszystkie

Cooler Master Cooling X — wyjątkowy komputer PC lada moment dostępny również w Europie

Firma Cooler Master słynie nie tylko z cenionych rozwiązań chłodzących czy peryferiów. Producent ma w swojej ofercie także wyjątkowe komputery PC, jak np. Cooling X. Ogłoszono właśnie, że model ten już za chwilę będzie dostępny również w Europie.

Stacjonarny komputer Cooler Master Cooling X wyróżnia się przede wszystkim oryginalną obudową o kompaktowych gabarytach (371,6 x 148,4 x 266 mm), która posiada uchwyty ułatwiające transport. To minimalistyczna konstrukcja wykonana z aluminium wyposażona w gustowne podświetlenie LED RGB, które powinno spodobać się wielu graczom i entuzjastom.

 

Co jednak również ważne, wewnątrz komputera Cooling X znajduje się zaawansowany system chłodzenia wodnego. Zadbano o solidny radiator 240 mm oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb pompę mająca zapewnić szybkie i ciche odprowadzanie ciepła. Komponenty chłodzone cieczą z łatwością powinny zatem zagwarantować optymalną wydajność.

Cooler Master Cooling X to zdecydowanie komputer dla bardzo wymagających użytkowników. Wewnątrz umieszczono m.in. procesor AMD Ryzen 9 7950X3D, kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4080, 64 GB pamięci RAM DDR5, dwa nośniki PCIe 4.0 NVMe M.2 o pojemności 2 TB oraz zasilacz Cooler Master V850 SFX Gold. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

 

„Nasze zaangażowanie w innowacje zawsze było podstawą filozofii Cooler Master” – powiedział Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. „Wraz z europejską premierą Cooling X wzmacniamy nasze oddanie w zapewnianie każdemu rynkowi niezrównanego postępu technologicznego. Ufamy, że Cooling X wyznaczy nowe standardy w europejskim krajobrazie, podobnie jak miało to miejsce w Ameryce Północnej”.

Komputer Cooler Master Cooling X będzie dostępny w cenie 6999 euro.

Pełna specyfikacja dostępna tutaj

Zobacz, jak prezentuje się  Cooling X

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *