Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Wszystkie

Zalman S4 Plus — efektowna obudowa z trzema wentylatorami RGB LED 120 mm

Firma Zalman ma w swojej ofercie obudowy komputerowe przeznaczone nie tylko dla oszczędnych graczy, lecz również dla entuzjastów wymagających świetnej wentylacji. Model S4 Plus wydaje się być odpowiednią propozycją dla tej grupy osób ze względu na trzy zainstalowane wentylatory RGB LED.

Zalman S4 Plus to obudowa typu ATX Mid-Tower o wymiarach 400 x 206 x 458 mm, która pomieści w sobie typowe płyty główne w formatach ATX, mATX lub Mini-ITX. Całość przyciąga wzrok dzięki nietypowemu kształtowi i oryginalnej stylistyce. Przedni panel zawiera praktyczną siatkę mającą zapewnić odpowiedni przepływ powietrza, natomiast z boku zastosowano przyciemnianą akrylową szybę umożliwiającą pełną widoczność zainstalowanych komponentów.

 

Obudowa wyróżnia się aż trzema preinstalowanymi wentylatorami RGB LED 120 mm (dwa z przodu, jeden z tyłu), które mają zapewnić nie tylko sprawne odprowadzanie ciepłego powietrza, ale również efektowne iluminacje. Warto zwrócić też uwagę na pojemność omawianego modelu. Wewnątrz można zamontować pięć dodatkowych wentylatorów 120 mm, system chłodzenia wodą 240 mm na froncie i 120 mm z tyłu, cooler CPU o wysokości do 160 mm, kartę graficzną o długości do 315 mm, a także dwa dyski 3,5”, jeden SSD 2,5” oraz zasilacz o długości do 180 mm.

 

Każdy użytkownik powinien docenić odpowiednio wyposażony panel I/O, który zawiera nie tylko przycisk zasilania i reset, ale również gniazdo słuchawkowe, mikrofonowe, trzy porty USB (w tym jedno w standardzie 3.0) oraz diody LED informujące o działaniu komputera. Producent chwali się także, że S4 Plus to wytrzymała obudowa przystosowana do pracy pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Całość została pokryta czarną powłoką premium, która powinna zapewnić właściwą ochronę antykorozyjną.

 

Obudowa Zalman S4 Plus jest dostępna w sklepach w cenie od ok. 415 zł.

Dane techniczne obudowy Zalman S4 Plus są dostępne tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *