Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Sprzęt Wszystkie

PowerWalker Solar Inverter 3600 SKY i 5600 SKY – wszechstronne inwertery do sieci On-grid

Firma PowerWalker dodała do swojej oferty nowe inwertery solarne Solar Inverter 3600 SKY i 5600 SKY przeznaczone do sieci fotowoltaicznej On-grid. Urządzenia wyróżniają się przede wszystkim efektownym pierścieniem LED Ambient RGB oraz możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji SolarPower.

PowerWalker Solar Inverter 3600 SKY i 5600 SKY to wielofunkcyjne inwertery przeznaczone do sieci On-grid, które mają zagwarantować bezprzerwowe zasilanie i pełną sinusoidę na wyjściu. Urządzenia zostały wyposażone w wyświetlacz z konfigurowalnym pierścieniem LED Ambient RGB do zmiany trybu i statusu pracy. Za jego pomocą można w łatwy sposób dostosować np. prąd ładowania akumulatora czy priorytet ładowarki AC / solarnej. Co istotne, opisywane inwertery mogą być sterowane zdalnie za pomocą mobilnej aplikacji SolarPower.

Model 3600 SKY wyróżnia się mocą znamionową 3600 W, a moc szczytowa paneli solarnych wynosi do 5000 W (z włączoną technologią ładowania MPPT). Wariant 5600 SKY cechuje się mocą znamionową 5600 W, a maks. moc paneli to 6000 W. Do pozostałych cech urządzeń należy zaliczyć 1- lub 3-fazową konfiguracją w systemie równoległym (do 9 działających jednostek) oraz pełną współpracą z bankiem energii (ESS) LiFe Battery System.

Producent podkreśla, że inwertery 3600 SKY i 5600 SKY idealnie nadadzą się do zastosowań w topologiach sieciowych IT, gdzie mogą również pełnić funkcję wydajnej i konfigurowalnej ładowarki AC / solarnej. Produkty mają pełnić rolę centrum do sprawowania kontroli nad energią produkowaną przez panele solarne lub energią zmagazynowaną w akumulatorach, lub bankach ESS.

Inwerter PowerWalker Solar Inverter 3600 SKY został wyceniony na ok. 4090 zł, natomiast wydajniejszy Solar Inverter 5600 SKY ma kosztować ok. 4490 zł.

Dane techniczne urządzeń są dostępne tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *