Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Technologie Wszystkie

PowerWalker Solar Inverter 3600 LGT i 5600 LGT – inwertery solarne z konfigurowalnym pierścieniem LED Ambient RGB

Firma PowerWalker zaprezentowała inwertery solarne Solar Inverter 3600 LGT i 5600 LGT przeznaczone do sieci fotowoltaicznej Off-grid. Urządzenia cechują się m.in. efektownym pierścieniem LED Ambient RGB oraz mocą znamionową na poziomie 3600 W lub 5600 W.

PowerWalker Solar Inverter 3600 LGT i 5600 LGT to wielofunkcyjne inwertery do sieci Off-grid. Produkty oferują bezprzerwowe zasilanie i pełną sinusoidę na wyjściu. Na pokładzie znalazł się oryginalny wyświetlacz z konfigurowalnym pierścieniem LED Ambient RGB do zmiany trybu i statusu pracy. Umożliwia on konfigurację i łatwą obsługę np. prądu ładowania akumulatora czy priorytetu ładowarki AC / solarnej. Co więcej, inwertery mogą być zdalnie sterowane za pomocą aplikacji WatchPower.

Model 3600 LGT wyróżnia się mocą szczytową paneli solarnych do 5000 W (z włączoną technologią ładowania MPPT), natomiast dla wersji 5600 LGT maks. moc paneli wynosi 6000 W. Urządzenia cechują się także 1- lub 3-fazową konfiguracją w systemie równoległym (do 9 działających jednostek) oraz pełną współpracą bankiem energii (ESS) LiFe Battery System. Producent zaznacza, że to idealne inwertery do zastosowań w topologiach sieciowych IT, które może również pełnić funkcję wydajnej i konfigurowalnej ładowarki AC / solarnej. Produkty mają pełnić rolę centrum do sprawowania kontroli nad energią produkowaną przez panele solarne lub energią zmagazynowaną w akumulatorach lub bankach ESS.

Inwerter PowerWalker Solar Inverter 3600 LGT został wyceniony na ok. 4400 zł, natomiast wydajniejszy Solar Inverter 5600 LGT trafia do sprzedaży w cenie ok. 4860 zł.

Dane techniczne urządzeń są dostępne tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *