Grymer.eu | Blog o grach

Twoje źródło ciekawostek o grach

newsy PC Wszystkie

Cooler Master MasterLiquid ML280 Mirror – nowe wydajne chłodzenie wodne z efektownym designem

Firma Cooler Master wprowadza na rynek nowe chłodzenie wodne z cenionej serii MasterLiquid. Model ML280 Mirror wyróżnia się cichą i wydajną konstrukcją zdolną do schłodzenia nawet najbardziej rozgrzanego procesora. Jego cechą rozpoznawczą jest jednak niecodzienny wygląd z efektem Infinite Mirror w roli głównej.

Cooler Master MasterLiquid ML280 Mirror to chłodzenie typu all-in-one, które wyposażone zostało w nową dwukomorową pompę trzeciej generacji. Przebudowy doczekała się zarówno obudowa, jak i wirnik, co powinno przełożyć się na skuteczniejszą eliminację ciepła przy utrzymaniu cichej pracy. Spore znaczenie ma także ponad 25% większa powierzchnia chłodnicy, która zwiastuje niższe temperatury procesora przy znacznie mniejszym wysiłku wentylatorów. Zestaw wyposażony jest ponadto w dwa zupełnie nowe wentylatory SickleFlow o średnicy 140 mm, które cechują się prędkością obrotową do 1400 obr./min i maksymalnym poziomem hałasu 27 dBA.

Cooler Master MasterLiquid ML280 Mirror to nie tylko wydajne chłodzenie dla wymagających – to także zestaw niezwykle przyjemny dla oczu. Wszystko dzięki efektowi Infinite Mirror i pompie ARGB. Dzięki niewielkiemu kontrolerowi LED ARGB można spersonalizować podświetlenie chłodzenia wedle własnych preferencji nawet bez płyty głównej wspierającej ARGB. Produkt kompatybilny jest z platformami LGA1700, LGA1200, LGA2066, LGA2011-V3, LGA2011, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2 oraz FM1.

Chłodzenie Cooler Master MasterLiquid ML280 Mirror jest już dostępne w sklepach w cenie 459 zł. Producent objął je 2-letnią gwarancją.

Dane techniczne chłodzenia Cooler Master MasterLiquid ML280 Mirror
Zdjęcia hi res do pobrania tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *